Planujesz budowę domu bądź modernizację systemu grzewczego w obiektach znajdujących się na terenie miasta Poznań? Pompa ciepła to nowoczesne urządzenie, którego instalację warto rozważyć na etapach powstawania nowego budynku oraz wymiany źródła ciepła. Aby właściwie dobrać rodzaj i moc pompy ciepła, polecamy skorzystać ze wsparcia specjalistów. Nasz zespół jest już gotowy do działania, zapraszamy do kontaktu. 

 

Pompa ciepła – usługi dla mieszkańców Poznania


Proponujemy kompleksowe usługi z zakresu doboru, montażu i uruchomienia pompy ciepła na terenie Poznania. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie i będący zawsze na bieżąco ze zmianami pojawiającymi się na rynku. Oferta firmy NaSwoim jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Niezależnie od rodzaju współpracy gwarantujemy profesjonalizm, rzetelność i terminowość.

Komu w szczególności poleca się wybór pompy ciepła? Możliwości zastosowania są niemal nieograniczone. To urządzenie, jeśli zostanie właściwie dobrane, sprawdzi się doskonale w budynkach nowych, modernizowanych, mieszkalnych i spełniających inne funkcje. Chętnie wybieranym rodzajem jest pompa ciepła powietrzna wykorzystująca energię z powietrza, a następnie przy jej pomocy ogrzewająca dom, biuro czy inny obiekt.

 

Koszty ogrzewania pompą ciepła na przykładach


Wydajna praca, bezpieczeństwo, komfort użytkowania i aspekty ekologiczne – to wszystko sprawia, że na wybór pomp ciepła decydują się kolejni użytkownicy. Ale dla każdego z nas równie istotne są koszty ogrzewania pompą ciepła. Aby móc oszacować wydatki związane z eksploatacją obiektu z takim źródłem ciepła, trzeba wziąć pod uwagę wiele indywidualnych czynników. W analizie kosztów i przygotowaniu przewidywanych oszczędności pomogą nasi specjaliści.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem pompy ciepła w domu lub innym budynku na terenie Poznania, ale wcześniej chcesz poznać możliwy rozkład kosztów, umów się na rozmowę z naszym doradcą. Przygotujemy kilka modelowych przykładów odpowiadających parametrom Twojego budynku i oczekiwaniom. Podzielimy się również swoim doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej współpracy z klientami indywidualnymi i firmami.

Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd formularza.

Współpraca

 

Zapraszamy do współpracy.

Captcha image