Pracuj w firmie, w której liczy się Twoje zdanie.

Sprawdź co możesz zyskać podejmując pracę w NaSwoim.

Aktualnie poszukujemy

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz partnerów handlowych na wskazanym terenie
  • rzetelna obsługa powierzanych leadów
  • sprzedaż produktów z aktualnej oferty firmy
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • akcje marketingowe: prezentacje produktowe
  • aktywne działania na forach branżowych

Nasze wymagania

  • chęć do osiągania ponadprzeciętnych sukcesów w sprzedaży
  • prawo jazdy kat B
  • otwartość, odwaga i pełne zaangażowanie
  • samodyscyplina oraz samodzielność w działaniu
  • entuzjastyczne podejście do zmian
  • umiejętność "zarażania" ludzi swoimi pomysłami i aktywnościami
  • znajomość branży budowlanej oraz OZE

To oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku w bardzo rozwojowej branży
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie zarobki
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie sprzedażowe
  • samochód służbowy
  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy
  • czynny udział w procesach organizacji
  • premie roczne naliczane od obrotu organizacji zgodnie z założonym celem w postaci wyjazdów firmowych lub innych nagród rzeczowych
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

Skontaktuj się z nami: k.helka@naswoim.com.pl