Wierzymy, że ekologiczne, tanie i bezpieczne ogrzewanie domu może być dostępne dla każdego. Nowoczesne rozwiązania, które wdrażamy dzisiaj, pozwalają nam zaprojektować lepsze jutro.

Tworzymy firmę NaSwoim i od 2015 roku działamy w branży budowlanej, grzewczej i OZE. Oferujemy systemy grzewcze i instalacje fotowoltaiczne przeznaczone dla powstających budynków mieszkalnych i użytkowych, a także obiektów modernizowanych i remontowanych. Pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań zarówno podczas budowy domu jak i termomodernizacji budynków.

 

O nas

 

 

Bezpieczne, niezawodne i tanie ogrzewanie domu

Energooszczędny dom, w którym mieszka się bezpiecznie i komfortowo nie musi być tylko marzeniem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom stworzonym dla poprawy efektywności ogrzewania każdy z nas może czuć się u siebie wygodnie, cieszyć się ciepłem przez cały rok i ograniczać wydatki na rachunki. Na etapie budowy domu lub kompleksowej termomodernizacji wybór odpowiedniego systemu grzewczego to gwarancja spokoju na lata.

 

W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną i magazynem energii koszty za ogrzewanie mogą obniżyć się nawet o 90%

Razem z tymi oszczędnościami dla domowego budżetu zyskujemy sporą oszczędność czasu, który wreszcie możemy przeznaczyć na to, na co naprawdę chcemy.

Dążymy do zmiany krajobrazu otaczających nas miast i mniejszych miejscowości na lepsze. Chcemy, by dymiące kominy utrudniające spędzanie wolnego czasu aktywnie na zewnątrz stały się tylko wspomnieniem. Dzięki innowacyjnym, a zarazem prostym rozwiązaniom możemy cieszyć się lepszym, świeższym powietrzem, a także zadbać o otaczającą nas naturę i pozwolić jej wreszcie spokojnie odetchnąć.

Nowoczesne podejście w branży budowlanej to nie tylko funkcjonalność i wygoda dla użytkowników, ale także szczera troska o wspólny dom nas wszystkich.

 

 

 

 

Najlepsze rozwiązania dla nowoczesnych budynków

By dostarczać klientom jak najlepsze rozwiązania, dynamicznie rozwijamy nasze usługi, kierując się ich jakością, niezawodnością i łatwością wdrożenia.

 

Jesteśmy dystrybutorem cenionych marek z branży OZE i grzewczej, dlatego mamy bezpośredni dostęp do najnowszych, bezpiecznych i ekologicznych rozwiązań. Rozwijamy się nie tylko wewnątrz firmy, ale dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem również poza nią. Szkolenia branżowe i spotkania dotyczące działań na rzecz środowiska zagościły na stałe w naszym harmonogramie.

 

 

 

A co dzieje się u nas
obecnie?

2018

2018

Od 2018 roku jesteśmy autoryzowanym partnerem Red Snake. To ceniona polska marka zajmująca ważną pozycję w branży folii grzewczej w naszym kraju. W tym roku też wprowadziliśmy na stałe do naszej oferty pompy ciepła Daikin, Ariston. Rozpoczęliśmy również współpracę z projektantami i producentami domów tworzonych w technologii energooszczędnej, wymieniając się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na lepszą przyszłość.

2020

2020

W 2020 rozszerzyliśmy ofertę pomp ciepła o produkty marki Rotenso i Gree.

2021

2021

Nie zwalnialiśmy tempa także w 2021 roku, wprowadzając do oferty klimatyzację. Staliśmy się partnerem Sunroof i rozszerzyliśmy ofertę o dystrybucję dachów solarnych.

Kompleksowe usługi, finansowanie i fachowe doradztwo

Wykonujemy realizacje w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, kamienicach, biurach i budynkach użytkowych. W każdym nowo powstającym lub modernizowanym obiekcie dbamy o to, by wszelkie działania zostały wykonane zgodnie z ustaleniami, wysoką jakością i rzetelnością, na które zasługują nasi klienci.

Proponujemy kompleksowe usługi, oprócz zakupu urządzeń jest to również możliwość profesjonalnego montażu i uruchomienia instalacji. Korzystamy z folii grzewczych podłogowych i ścienno-sufitowych, powietrznych pomp ciepła, pomp ciepła CWU, rekuperacji, systemów przeciwoblodzeniowych – zapraszamy do sprawdzenia wszystkich usług. Dysponujemy także szeroką ofertą finansowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, skorzystać z wyceny lub po prostu porozmawiać o wymianie systemu ogrzewania na tańszy w eksploatacji i bezpieczniejszy? Skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy ewentualne wątpliwości i przybliżymy możliwości energooszczędnych systemów grzewczych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

 

 

Zapraszamy do współpracy klientów

z Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Pleszewa, Rawicza, Kępna, Jarocina, Konina, Łodzi, Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Zduńskiej Woli, Jeleniej Góry, Legnicy i okolicznych miejscowości.