Firma Na Swoim montowała mi fotowoltaikę oraz pompę ciepła. Przedsięwięcie było realizowane z programem Czyste Powietrze, oraz Mój Prąd. Pracę firmy w zakresie doradztwa, montażu oraz wsparcia w zakresie dokumentacji związanej z programami CP i MP oceniam doskonale. Bardzo rzetelna firma. Bardzo Polecam!
Magda Jen
Pomimo że zawiódł producent urządzenia firma naswoim stanęła na wysokości. Profesjonalne podejście miła i fachowa obsługa to niby niewiele a jednocześnie wszystko żeby klient czuł się usatysfakcjonowany. Firma godna polecenia. Elastyczne a zarazem fachowe podejście do klienta pozwala na realizację naprawę skomplikowanych projektów. Jeśli miałbym jeszcze raz wybierać też bym się zdecydował na firmę. Szczególny podziw dla instalatora pana Bogdana. Instalacja wykonana starannie schludnie. Należało by rzec że profesjonalne.
Taxuss Bacata
Fotowoltaika
Szczerze polecam. Począwszy od indywidualnego podejścia do klienta, kończąc na wysokiej klasy montażu.
Konrad N
Polecam Firmę, prace wykonane profesjonalnie, w bardzo przyjemnej atmosferze, indywidualne podejście i dbałość o potrzeby klienta, bardzo dobry kontakt , firma montażowa prefekt !! Nowoczesne technologie i rozwiązania Gorące Polecam
Alicja Radziejewska
Profesjonalna obsługa . Wiedza na najwyższym poziomie . Całym sercem mogę polecić firmę na Na Swoim. Obsługa na najwyższym poziomie . .
Marcin J
Zdjęcie #2
Polecam korzystanie z usług tej firmy , ze względu na profesjonalne podejście , szybki i sprawny montaż oraz serdeczne podziękowania za fachowe doradztwo Pana Mateusza Wojtczaka.
Shadow xD
profesjonalizm i kompetencje zespołu na bardzo wysokim poziomie. POLECAM
Bogumiła Frąszczak
Polecamy współpracę ! Zawsze rzetelny kontakt i profesjonalizm.
Joanna Sójka
Profesjonalna firma. Nowoczesne technologie i rozwiązania. Fachowe podejście do indywidualnych wymagań klienta.
Maciej Adamek
Firma ma profesjonalne podejście. Nie zostawiają klienta z problemem :-) dziękuję!
Maciej Szut
Grzejnik elektryczny KLIMA 1000W WIFI kupiłem z przeznaczeniem montażu w łazience. Po półrocznym użytkowaniu mogę powiedzieć, że jest SUPER. Przydatne jest korzystanie z aplikacji przez smartfona z której można w każdej chwili sterować grzejnikiem. Ogólnie mogę powiedzieć, że zakup grzejnika trafiony. Polecam
Marcin
Polecam firmę! Jakość na wysokim poziomie! Kompetentni i rzetelni! :)
Jan Karolewski
Super doradctwo, profesjonalna usługa, szybki montaż. Naprawdę rzetelna firma, polecam!
Weronika Wojtczak
Polecam współpracę z Firmą Na Swoim Sp z o.o., ze względu na profesjonalizm i dobrą jakość.
Lidia Osytek
Pełen profesjonalizm, jak i terminowość wykonań. Zawsze znajda czas by wyjaśnić technologie które mają być zastosowane w domu. Zdecydowanie polecam.
Adam Krotek
Fajna firma, fajni ludzie. Doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Super rozwiązania do domu. Polecam.
Łukasz Sz.