Firma Naswoim zajęła się zaprojektowaniem zamontowaniem paneli promiennikowych podławkowych. W skład montażu wchodzi 37 ławek. Panele sterujące zostały podzielone na 3 strefy grzewcze. W ramach umowy kompleksowej firma służyła pomocą w formalnościach i rozmowach z Konserwatorem Zabytków.
Parafia Wszystkich Świetych w Golejewsku
Skorzystaliśmy z usług firmy w zakresie instalacji pompy ciepła. Jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z obsługi ale także z jakości , profesjonalizmu oraz punktualności i rzetelności. Polecamy serdecznie. Hurtownia Budowlana SOLID Ostrów.
Solid
montaż pompy ciepła
Polecam korzystanie z usług tej firmy , ze względu na profesjonalne podejście , szybki i sprawny montaż oraz serdeczne podziękowania za fachowe doradztwo Pana Mateusza Wojtczaka.
Shadow xD
Fotowoltaika
montaż wentylacji
Grzejnik elektryczny KLIMA 1000W WIFI kupiłem z przeznaczeniem montażu w łazience. Po półrocznym użytkowaniu mogę powiedzieć, że jest SUPER. Przydatne jest korzystanie z aplikacji przez smartfona z której można w każdej chwili sterować grzejnikiem. Ogólnie mogę powiedzieć, że zakup grzejnika trafiony. Polecam
Marcin
Szczerze polecam. Począwszy od indywidualnego podejścia do klienta, kończąc na wysokiej klasy montażu.
Konrad N
Polecam współpracę z Firmą Na Swoim Sp z o.o., ze względu na profesjonalizm i dobrą jakość.
Lidia Osytek
Profesjonalna firma. Nowoczesne technologie i rozwiązania. Fachowe podejście do indywidualnych wymagań klienta.
Maciej Adamek
Firma ma profesjonalne podejście. Nie zostawiają klienta z problemem :-) dziękuję!
Maciej Szut
ogrzewanie kościoła
montaż pompy ciepła
Polecam firmę! Jakość na wysokim poziomie! Kompetentni i rzetelni! :)
Jan Karolewski
montaż klimatyzacji
Pracuję w branży budowlanej i na codzień mam do czynienia z wieloma firmami i "fachowcami" ale jak do tej pory nie spotkałem się takimi Profesjonalistami jak firma Na Swoim dla, ktorych klient jest pierwszorzędny. Jestem bardzo zadowolony z świadczonych przez nich usług, w moim przypadku był to montaż pompy ciepła. Zaczynając od Pana Mikołaja, który fachowo doradził I wytłumaczył po przez Panie z biura co ogarniają wszelkie dokumenty, a kończąc na Panach monterach, którzy znają się na swojej pracy i dbają o porządek co nie często się zdarza. Na zadawane pytania udzielają wyczerpujących odpowiedzi, oraz w sposób zrozumiały tłumaczą obsługę urządzenia i nie zostawiają klienta samego sobie. Krótko mówiąc firma NaSwoim jest Najlepsza i oby więcej takich. Dziękuję
Mateusz Pawlak
Dobry kontakt przed i po wykonaniu instalacji. Instalacja działa bez zarzutu (już prawie 1 rok od daty oddania). Załatwili "papierologię", skontaktowali z potrzebnymi fachowcami (kominiarz, elektryk, dekarz). Instalację zakładałem z myślą o ogrzewaniu domu przy pomocy promienników na podczerwień - pomogli w doborze i złożeniu zamówienia, choć to już nie była ich "brocha". Jestem zadowolony!
Marcin S.
isntalacja fotowoltaicnza w firmie
Pomimo że zawiódł producent urządzenia firma naswoim stanęła na wysokości. Profesjonalne podejście miła i fachowa obsługa to niby niewiele a jednocześnie wszystko żeby klient czuł się usatysfakcjonowany. Firma godna polecenia. Elastyczne a zarazem fachowe podejście do klienta pozwala na realizację naprawę skomplikowanych projektów. Jeśli miałbym jeszcze raz wybierać też bym się zdecydował na firmę. Szczególny podziw dla instalatora pana Bogdana. Instalacja wykonana starannie schludnie. Należało by rzec że profesjonalne.
Taxuss Bacata
Polecam Firmę, prace wykonane profesjonalnie, w bardzo przyjemnej atmosferze, indywidualne podejście i dbałość o potrzeby klienta, bardzo dobry kontakt , firma montażowa prefekt !! Nowoczesne technologie i rozwiązania Gorące Polecam
Alicja Radziejewska
Pełen profesjonalizm, jak i terminowość wykonań. Zawsze znajda czas by wyjaśnić technologie które mają być zastosowane w domu. Zdecydowanie polecam.
Adam Krotek
Fajna firma, fajni ludzie. Doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Super rozwiązania do domu. Polecam.
Łukasz Sz.
instalacja fotowoltaiczna
W pełni profesjonalna obsługa zamówienia, oraz wymiany kotła węglowego na pompę ciepła. Prace zostały zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami, szybko i w miłej atmosferze, pompa Rotenso Aquami Split działa bez zarzutów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy.
Tadeusz P.
Firma Na Swoim montowała mi fotowoltaikę oraz pompę ciepła. Przedsięwięcie było realizowane z programem Czyste Powietrze, oraz Mój Prąd. Pracę firmy w zakresie doradztwa, montażu oraz wsparcia w zakresie dokumentacji związanej z programami CP i MP oceniam doskonale. Bardzo rzetelna firma. Bardzo Polecam!
Magda Jen
Bardzo polecam firmę NaSwoim! Firma ta montowała w moim ponad 100 letnim domu pompę ciepła i szczerze mówiąc wśród kilkudziesięciu fachowców, z którymi współpracowałam podczas różnych remontów to właśnie Firmę NaSwoim mogę polecić z czystym sumieniem! Począwszy od szybkiego kontaktu, świetnego rzeczowego doradcy, poprzez terminową realizację, fachowe i schludne wykonanie, skończywszy na świetnym kontakcie już po wykonanej inwestycji. Na każde moje pytanie otrzymałam rzeczową i wyczerpującą temat odpowiedź, co do działania pompy, jej możliwości i wydajności. Firma wykonuje również większość czynności związanych z uzyskaniem dofinansowań z różnych programów. Tylko takich fachowców sobie i Wam wszystkim życzę!
Bożena M.
profesjonalizm i kompetencje zespołu na bardzo wysokim poziomie. POLECAM
Bogumiła Frąszczak
Super doradctwo, profesjonalna usługa, szybki montaż. Naprawdę rzetelna firma, polecam!
Weronika Wojtczak
montaż pompy ciepła
Polecamy współpracę ! Zawsze rzetelny kontakt i profesjonalizm.
Joanna Sójka
montaż klimatyzacji
Profesjonalna obsługa . Wiedza na najwyższym poziomie . Całym sercem mogę polecić firmę na Na Swoim. Obsługa na najwyższym poziomie . .
Marcin J
Zdjęcie #2