Kontakt

Ekologiczne ogrzewanie domu – skontaktuj się z naszą firmą

Zainteresowała Cię nasza oferta w zakresie ekologicznych systemów grzewczych i instalacji fotowoltaicznej? Zachęcamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły dotyczące instalacji pompy ciepła, instalacji fotowoltaicznych, ogrzewania foliami grzewczymi. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i Firm z Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Pleszewa, Rawicza, Kępna, Jarocina, Konina, Łodzi, Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Zduńskiej Woli oraz okolicznych miejscowości.

 

Adresy


Telefony


Adres siedziby

ul. Krotoszyńska 69a
63-400 Ostrów Wielkopolski
woj. wielkopolskie
NIP: 6222819413
REGON: 381402370

 

Oddział Red Snake SA w Łodzi

 

Biuro obsługi klienta Ostrów Wlkp.

733 253 253

 

 

 

Biuro obsługi klienta Łódź

733 253 253

 


 

Nasz Zespół

 

Agnieszka Kuliga

Agnieszka Kuliga

Kierownik Działu Handlowego

733 252 256
a.kuliga@naswoim.com.pl

Bartosz Olszewski

Bartosz Olszewski

Doradca techniczno-handlowy

733 503 804
b.olszewski@naswoim.com.pl

Mariusz Hełka

Mariusz Hełka

Logistyka/ Dział techniczny

733 503 105
m.helka@naswoim.com.pl

Jakub Kempa  

Jakub Kempa

Doradca techniczno-handlowy

733 011 142
j.kempa@naswoim.com.pl

Adam Stachowiak

Adam Stachowiak

Starszy Doradca techniczno -handlowy

733 230 303
a.stachowiak@naswoim.com.pl

Weronika Kempa  

Weronika Kempa

Administracja

733 503 800
w.kempa@naswoim.com.pl

  Mateusz Wojtczak

Mateusz Wojtczak

Doradca techniczno -handlowy

733 900 565
m.wojtczak@naswoim.com.pl

   

 

 

 

       
       
       


Formularz kontaktowy

Captcha Kliknij by załadować nowy
 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

 

 Jak do nas dojechać?