Pomagamy tworzyć domy marzeń: ciepłe, bezpieczne i tanie w utrzymaniu. Z doświadczenia i wiedzy specjalistów firmy NaSwoim korzystają mieszkańcy wielu miast w Polsce, a teraz tę szansę mają również właściciele obiektów powstających i znajdujących się na terenie Krotoszynie. Pompa ciepła powietrzna to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań przez osoby, które chcą cieszyć się wysokim komfortem i oszczędnościami na co dzień. Dowiedz się więcej.

 

Pompa ciepła – usługi dla mieszkańców Krotoszyn


Świadczymy kompleksowe usługi na terenie miasta Krotoszyn obejmujące dobór pompy ciepła, montaż i uruchomienie urządzenia. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu odnawialnych źródeł energii. Ze względu na budowę wyróżnić można dwa typy pomp ciepła: typu Split i Monoblok. Czym się od siebie różnią?

Pompa ciepła typu Split składa się z dwóch jednostek: zewnętrznej i wewnętrznej. Instalacja  urządzeń powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego instalatora posiadającego odpowiednie uprawnienia. Za jedną z kluczowych zalet uznaje się brak ryzyka związanego z zamarznięciem czynnika grzewczego. Pompa ciepła typu Monoblok zbudowana jest tylko z jednej jednostki zewnętrznej. Nie wymaga przygotowywania miejsca wewnątrz obiektu.

 

Profesjonalny dobór pomp ciepła i analiza korzyści


Który rodzaj pompy ciepła wybrać do swojego budynku? W analizie możliwości, jakie oferuje każde z tych urządzeń i dostosowaniu ich do potrzeb mieszkańców, pomogą nasi specjaliści. Jeśli masz w planach budowę nowoczesnego, energooszczędnego i bezpiecznego obiektu na terenie Krotoszyna lub chcesz kupić pompę ciepła z myślą o modernizacji dotychczasowego systemu, umów się na rozmowę telefoniczną i spotkanie z doradcą firmy NaSwoim.

Każdą osobę zainteresowaną modernizacją źródła ciepła interesuje to, ile realnie będzie ona mogła zaoszczędzić dzięki pompie ciepła. Aby móc odpowiedzieć na to pytanie, niezbędne jest uwzględnienie wielu indywidualnych czynników. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszego doradztwa – na podstawie otrzymanych informacji i szczegółów będziemy mogli przygotować wycenę oraz przykładowe rozkłady kosztów ogrzewania pompą ciepła.

 

Sprawdź naszą ofertę dla mieszkańców miejscowości Krotoszyn umów się na spotkanie z Doradcą.

 

Baza Wiedzy

Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd formularza.

Współpraca

 

Zapraszamy do współpracy.

Captcha image