Maty grzewcze

W Twoim domu lub mieszkaniu nie ma już możliwości podniesienia poziomu podłogi? Nadal możesz przeprowadzić w nim montaż ogrzewania podłogowego, wybierając matę grzewczą pod panele, parkiet albo płytki. To wydajne, efektywne oraz generujące liczne oszczędności rozwiązanie dla pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Co jeszcze warto wiedzieć?

 

mata grzewcza

 

Mata grzewcza jako element systemu ogrzewania 

Planujesz gruntowny remont domu, w tym renowację podłóg, a przy okazji również wymianę standardowego systemu ogrzewania na nowoczesny i niezawodny? W takiej sytuacji można pomyśleć o ogrzewaniu z wykorzystaniem maty grzejnej. Mata grzewcza przeznaczona jest do montażu na wylewce, bezpośrednio pod posadzką. Jest gotowa do montażu. Składa się z przewodu grzejnego, przewodu zasilającego oraz siatki z włókna szklanego. Ma niewielką grubość, wynoszącą tylko kilka mm.


napisz

 Wykonamy dla Ciebie projekt i montaż

Wyróżnić można maty jednostronnie i dwustronnie zasilane, występujące w kilku rozmiarach i posiadające różne moce. Przy doborze rozwiązania trzeba zastanowić się, czy ogrzewanie ma stać się podstawowym, czy pomocniczym źródłem ciepła we wnętrzach, a także w jakich pomieszczeniach zostanie zainstalowane. Na przykład w łazience maty mogą pełnić funkcję zasadniczego systemu lub służyć do dogrzewania. Jako pomocniczy system, pomagają nie tylko zwiększyć komfort, ale i ograniczyć ryzyko powstawania wilgoci, grzybów, pleśni. 

Jeśli w jednym pomieszczeniu system ogrzewania z matami grzewczymi będzie odgrywać rolę podstawowego źródła ciepła, a w innym zostanie zastosowany do dogrzania wnętrza, to czy możliwe będzie pełne kontrolowanie temperatury? W pokojach o różnym przeznaczeniu i innych wymaganych poziomach ciepła zastosować można osobne czujniki oraz termostaty. Wówczas uda się precyzyjnie ustawić odpowiednią dla siebie temperaturę i zapewnić sobie odpowiedni komfort cieplny zarówno w łazience, jak i w sypialni.  

 

 DZIAŁAMY NA OBSZARZE

  obszar działania NaSwoim  

OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KALISZ
SIERADZ
TUREK
KONIN
JAROCIN
KĘPNO
POZNAŃ
LESZNO
WROCŁAW
LEGNICA
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 
JELENIA GÓRA


oraz obszar w promieniu 200 km od naszej siedziby

 

Mata grzewcza pod panele – pomoc w doborze rozwiązania 

Decydując się na zasadniczy lub pomocniczy system ogrzewania z matami, zyskujesz pełną kontrolę nad ustawieniami temperatury i możesz w łatwy sposób zapewnić sobie i członkom rodziny przyjemne ciepło. Ale na tym nie kończą się zalety tego rozwiązania. Oprócz wygody użytkowania i komfortu cieplnego na co dzień, mata grzewcza pod panele zapewnia także bezpieczeństwo, gdyż nie wytwarza zanieczyszczeń i spalin, pracuje wydajnie i efektywnie. Wyróżnia się niskim zużyciem prądu, pozwalając na wprowadzenie do domowego budżetu dodatkowych oszczędności. 

Zastanawiasz się, czy lepszym wyborem dla Twojego mieszkania będzie system ogrzewania z folią grzewczą, czy matą? Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą. Chętnie pomoże w doborze rozwiązania zapewniającego optymalny komfort i oszczędności. Skontaktuj się z nami, a w wolnej chwili zobacz też polecane produkty w naszym sklepie. Oprócz fachowego doradztwa proponujemy profesjonalny montaż, uruchomienie systemu i wsparcie na etapach użytkowania. 

Formularz kontaktowy

Captcha Kliknij by załadować nowy